STECCO ANIMAL FASCIAL MANIPULATION

Přinášíme exkluzivní kurz Animal Fascial Manipulation Stecco Level 1 pro psy a pro koně!

Fasciální systém začíná být díky novodobým výzkumům pomalu označován za další systém či orgán v těle. Komplexnost pojivové tkáně ve vztahu například k CNS nebo pohybovému aparátu je čím dál více skloňované téma i ve fyzioterapii. Díky vědeckým poznatkům autorů Fasciálních manipulací Stecco v humánní sféře můžeme čerpat unikátní koncept práce s fasciemi i ve veterinární fyzioterapii. Základním pilířem Fasciálních manipulací je precizní diagnostika specifických bodů fasciálního systému a jejich vyhodnocení, na základě kterého se odvíjí konkrétní ošetření. Terapii lze využít jak u chronických, tak i akutních pohybových problémů a díky dosahu nejen do funkce, ale i do struktury systému pojivové tkáně sklízí tato technika naprosto excelentní výsledky. Fasciální manipulace Stecco jsou významným prvkem ve výbavě fyzioterapeuta zvířat. 


TERMÍNY KURZŮ
KONĚ    17. - 20. 4. 2023
(pondělí až čtvrtek)


LEKTOŘI

Tuulia Luomala a Mika Pihlman

 jediní školící fyzioterapeuti této metody na světě  


MÍSTO KONÁNÍ

Jestřebice 4, 257 89 Heřmaničky


PODMÍNKY A DOPORUČENÍ PRO ÚČAST

Plnoletost
Znalost angličtiny
Dobrá orientace v anatomii pohybového aparátu psa nebo koně
Doporučujeme spíše pro kolegy již praktikující, tento kurz není vhodný pro začátečníky!

Počet míst na kurzu je omezen, rozhoduje pořadí zaslání přihlášky! Možnost přihlašování bude ukončena 1 měsíc před začátkem daného kurzu nebo po naplnění kapacity kurzu.


CENA KURZŮ

24 000 Kč pro členy UNIFYZ (+ 500 Kč  v případě platby ze zahraničí)
31 000 Kč pro ostatní (+ 500 Kč v případě platby ze zahraničí)

Cena zahrnuje poplatek za 4 dny kurzu, výukové materiály, obědy a občerstvení (coffee breaky). 
V ceně nejsou zahrnuty platby za případné ubytování, snídaně a večeře. 

Pro přiznání snížené členské členy musí být zájemce členem UNIFYZ v době odeslání přihlášky i v době konání kurzu (vč. zaplaceného členského příspěvku na dané roky).

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Po odeslání přihlášky Vám bude na e-mail zaslána faktura na rezervační poplatek.

Pokud potřebujete platit v eurech, prosíme, tuto informaci uvést do poznámky. Částka bude vypočtena podle aktuálního kurzu banky (včetně započtení +500 Kč za platbu ze zahraničí).

Rezervační poplatek je ve výši 50 % ceny kurzu (12 000 Kč pro členy UNIFYZ, 15 500 Kč pro ostatní).
Splatnost rezervačního poplatku je 14 dní po obdržení faktury

Splatnost zbylé částky z ceny kurzu je nejpozději 14 dní před začátkem kurzu (tj. 2.1.2023 pro kurz psů, resp. 3.4.2023 pro kurz koní). Vyčkejte na zaslání faktury!

STORNO PODMÍNKY

V případě nezaplacení rezervačního poplatku v době jeho splatnosti bude přihláška daného zájemce stornována.
V případě zrušení přihlášky 14 a více dnů před termínem kurzu bude účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny kurzu.
V případě zrušení přihlášky 0-13 dní před termínem kurzu bude storno poplatek 100 % z ceny kurzu.

Zasláním přihlášky akceptujete platební a storno podmínky kurzu. 


OBECNÉ ORGANIZAČNÍ POKYNY

  • Výuka je celodenní pro všechny dny kurzu. Přesný časový harmonogram bude účastníkům zaslán před konáním kurzu e-mailem.
  • Kurz bude probíhat v angličtině a nebude překládán do češtiny (překlad pouze v případě větších nejasností).
  • Na Ranči Jestřebice je možné se přímo ubytovat ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. V případě, že máte zájem o ubytování, uveďte toto prosím v přihlašovacím formuláři, abychom zarezervovali dostatek ubytovacích kapacit pro každého zájemce. 
  • Během výuky bude prostor pro přestávky na občerstvení a je zajištěn oběd. Pro ubytované účastníky bude možnost zajištění snídaní a večeří, tyto si každý hradí samostatně.
  • Na kurz si vezměte pohodlné oblečení a další běžné potřeby jako sešit, psací potřeby atd. V případě, že budete mít s sebou psa, tak deku/pelíšek pro psa, vodítko, misku na vodu. 
  • Obvykle se pracuje ve trojicích s jedním psem. V přihlašovacím formuláři prosím vyplňte zda musíte/můžete/nemůžete s sebou vzít svého psa. 
  • Pes nesmí být agresivní na lidi ani na ostatní zvířata (v areálu je větší počet koní) a měl by být seznámen s manipulací a polohováním. Háravé feny, bázlivá a agresivní zvířata nebudou připuštěna do výukové místnosti. Kurz není vhodný pro štěňata (optimální věk psa pro kurz je 1 rok a více). Psi musí mít platný očkovací průkaz a být v dobrém zdravotním stavu.
  • Koně pro trénink techniky na koňském kurzu jsou zajištěni po celou dobu kurzu.

PŘIHLÁŠKA NA KURZ