STECCO ANIMAL FASCIAL MANIPULATION

Přinášíme exkluzivní kurz Animal Fascial Manipulation Stecco Level 1 pro psy

Fasciální systém začíná být díky novodobým výzkumům pomalu označován za další systém či orgán v těle. Komplexnost pojivové tkáně ve vztahu například k CNS nebo pohybovému aparátu je čím dál více skloňované téma i ve fyzioterapii. Díky vědeckým poznatkům autorů Fasciálních manipulací Stecco v humánní sféře můžeme čerpat unikátní koncept práce s fasciemi i ve veterinární fyzioterapii. Základním pilířem Fasciálních manipulací je precizní diagnostika specifických bodů fasciálního systému a jejich vyhodnocení, na základě kterého se odvíjí konkrétní ošetření. Terapii lze využít jak u chronických, tak i akutních pohybových problémů a díky dosahu nejen do funkce, ale i do struktury systému pojivové tkáně sklízí tato technika naprosto excelentní výsledky. Fasciální manipulace Stecco jsou významným prvkem ve výbavě fyzioterapeuta zvířat. 


TERMÍNY KURZŮ
17. - 20. 3. 2025
(pondělí až čtvrtek)


LEKTOŘI

Tuulia Luomala a Mika Pihlman

 jediní školící fyzioterapeuti této metody na světě  


MÍSTO KONÁNÍ

Jestřebice 4, 257 89 Heřmaničky


PODMÍNKY A DOPORUČENÍ PRO ÚČAST

Plnoletost
Znalost angličtiny
Dobrá orientace v anatomii pohybového aparátu psa
Doporučujeme spíše pro kolegy již praktikující, tento kurz není vhodný pro začátečníky!

Počet míst na kurzu je omezen, rozhoduje pořadí zaslání přihlášky! Možnost přihlašování bude ukončena 1 měsíc před začátkem daného kurzu nebo po naplnění kapacity kurzu.


CENA KURZŮ

30 000 Kč pro členy UNIFYZ (+ 500 Kč  v případě platby ze zahraničí)
34 000 Kč pro ostatní (+ 500 Kč v případě platby ze zahraničí)

Cena zahrnuje poplatek za 4 dny kurzu, výukové materiály, obědy a občerstvení (coffee breaky). 
V ceně nejsou zahrnuty platby za případné ubytování, snídaně a večeře. 

Pro přiznání snížené členské členy musí být zájemce členem UNIFYZ v době odeslání přihlášky i v době konání kurzu (vč. zaplaceného členského příspěvku na dané roky).

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Po odeslání přihlášky Vám bude na e-mail zaslána faktura na rezervační poplatek.

Pokud potřebujete platit v eurech, prosíme, tuto informaci uvést do poznámky. Částka bude vypočtena podle aktuálního kurzu banky (včetně započtení +500 Kč za platbu ze zahraničí).

Rezervační poplatek je ve výši 50 % ceny kurzu (15 000 Kč pro členy UNIFYZ, 17 000 Kč pro ostatní).
Splatnost rezervačního poplatku je 14 dní po obdržení faktury

Splatnost zbylé částky z ceny kurzu je nejpozději 14 dní před začátkem kurzu (tj. 3.3.2025). Vyčkejte na zaslání faktury!

STORNO PODMÍNKY

V případě nezaplacení rezervačního poplatku v době jeho splatnosti bude přihláška daného zájemce stornována.
V případě zrušení přihlášky 14 a více dnů před termínem kurzu bude účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny kurzu.
V případě zrušení přihlášky 0-13 dní před termínem kurzu bude storno poplatek 100 % z ceny kurzu.

Zasláním přihlášky akceptujete platební a storno podmínky kurzu. 


OBECNÉ ORGANIZAČNÍ POKYNY

  • Výuka je celodenní pro všechny dny kurzu. Přesný časový harmonogram bude účastníkům zaslán před konáním kurzu e-mailem.
  • Kurz bude probíhat v angličtině a nebude překládán do češtiny (překlad pouze v případě větších nejasností).
  • Na Ranči Jestřebice je možné se přímo ubytovat ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. V případě, že máte zájem o ubytování, uveďte toto prosím v přihlašovacím formuláři, abychom zarezervovali dostatek ubytovacích kapacit pro každého zájemce. 
  • Během výuky bude prostor pro přestávky na občerstvení a je zajištěn oběd. Pro ubytované účastníky bude možnost zajištění snídaní a večeří, tyto si každý hradí samostatně.
  • Na kurz si vezměte pohodlné oblečení a další běžné potřeby jako sešit, psací potřeby atd. V případě, že budete mít s sebou psa, tak deku/pelíšek pro psa, vodítko, misku na vodu. 
  • Obvykle se pracuje ve trojicích s jedním psem. V přihlašovacím formuláři prosím vyplňte zda musíte/můžete/nemůžete s sebou vzít svého psa. 
  • Pes nesmí být agresivní na lidi ani na ostatní zvířata (v areálu je větší počet koní) a měl by být seznámen s manipulací a polohováním. Háravé feny, bázlivá a agresivní zvířata nebudou připuštěna do výukové místnosti. Kurz není vhodný pro štěňata (optimální věk psa pro kurz je 1 rok a více). Psi musí mít platný očkovací průkaz a být v dobrém zdravotním stavu.
  • Koně pro trénink techniky na koňském kurzu jsou zajištěni po celou dobu kurzu.

PŘIHLÁŠKA NA KURZ